MP Biuro Rachunkowe Marek Pawlak

668 746 442

Biuro Rachunkowe

668 746 442

Biuro Rachunkowe

Oferujemy obsługę i doradztwo w zakresie księgowości oraz kadr i płac osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego.

Kontakt

MP Biuro Rachunkowe Marek Pawlak
ul. Leśny Ślad 39
05-822 Milanówek
NIP: 522-179-65-95
 
tel: +48 668 746 442
e-mail: biuro@mp-biuro.pl

O biurze

Świadczymy szeroki zakres usług księgowych przy zachowaniu standardów poufności, solidności, rzetelności i profesjonalności.

Celem naszej działalności jest wspieranie Państwa działań biznesowych od momentu uruchomienia działności, zapewniając bezpieczeństwo i optymalizację w codziennym działaniu, poprzez kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową oraz  doradztwo i wsparcie w bieżącej działalności.

Filozofią naszej działalności jest budowanie długotrwałych relacji z Klientami bazujących na kompetencjach, szerokim zakresie świadczonych usług oraz obustronnym zaufaniu.

W naszej działaności wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne bazujące zarówno na zaawansowanym technicznie sprzęcie, jak i nowoczesnym oprogramowaniu umożliwiającym realizację powierzonych zadań.

Posiadamy:

  • wiedzę i doświadczenie w obszarze księgowości
  • certyfikaty księgowe potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  • nawyki dobrej i rzetelnej pracy wynikające z doświadczenia we współpracy z klientami zarówno krajowymi jak i z innych krajów 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.